НЕПРИБУТКІВЕЦЬ МАЄ ВІДОКРЕМЛЕНІ ПІДРОЗДІЛИ: ЯК ПОДАВАТИ ПОДАТКОВУ ТА ФІНАНСОВУ ЗВІТНІСТЬ

НЕПРИБУТКІВЕЦЬ МАЄ ВІДОКРЕМЛЕНІ ПІДРОЗДІЛИ: ЯК ПОДАВАТИ ПОДАТКОВУ ТА ФІНАНСОВУ ЗВІТНІСТЬ

Неприбуткові підприємства, установи й організації відповідно до вимог п. 46.2 ПКУ подають звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та річну фінансову звітність. Своєю чергою, фінансова звітність є додатком до Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації та її невід’ємною частиною.

ГУ ДФС в Одеській області у ІПК від 19.01.18 №229/ІПК/15-32-12-01-04 вказують – оскільки статус неприбуткової організації набуває лише юридична особа, то Звіт про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації повинен включати показники діяльності всіх підрозділів без створення юридичної особи, що входять до її складу.

Щодо фінансової звітності, то зважаючи на те що вона є невід’ємною частиною Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації, її показники повинні бути консолідованими, тобто відповідати економічним показникам фінансової звітності підприємства, яке здійснює контроль, та всіх підприємств, які ним контролюються, як єдиної економічної одиниці.